אביזרים לגז | אביבי חיים בע"מ

אביזרים לגז

מגוון אביזרים לגז לכל מערכת גז ביתית ותעשייתית
בכל מערכת מבוססת גז, בין אם מדובר בכלב גז או בוער מסחרי, ובין אם מדובר על כיריים גז תעשייתיים או מתקן חימום מבוסס גז, ישנו המבער שממנו יוצא כוח האש לו אנו זקוקים, אך מאחוריו עומד סט שלם של אביזרי גז המיועדים להוביל את הגז בצורה בטוחה אל המבער, ומיועדים לאפשר לנו לשלוט בפתיחה וסגירה של זרם הגז, ובכוונון עוצמת זרימת הגז, על מנת לשלוט בעוצמת האש ובטמפרטורה. אביזרים אלה לא פחות חשובים מן המבער עצמו, ובהתקנתם יש לנהוג הקפדה יתרה על מנת להימנע ממצבי סיכון בגז, ולעל מנת ליצור את אפקט החימום המיטבי עבורכם.

אביזרים ייעודיים למערכות גז
אנו מציעים מגוון רחב של אביזרים לגז לרבות ברזי גז בגדלים וקטרים שונים, ברזי גז אוטומטיים, זויות נחושת 90 מעלות ו 45 מעלות באין ספור שילובים של זכר נקבה, סוגי הברגה, פנים וחוץ וכדומה, צנרת גז נחושת, או צנרת גומי, מד לחץ גז, מונה גז ועוד מגוון רחב של ציוד גז שאפשר למצוא כמעט בכל מערכת חימום העושה שימוש בגז. אביזרים אלה הם אביזרים ייעודיים שיוצרו ותוכננו במיוחד לשימוש במערכות גז, עברו את כל הבדיקות הנדרשות, ועומדים בכל התקנות והתקנים הרלוונטיים.

ייעוץ וליווי מקצועיים
אנו מציעים לכם ייעוץ וליווי מקצועיים שיסייעו לכם להתאים את האביזרים הנדרשים למערכת הגז שלכם, ומציעים לכם אביזרים לגז המתאימים לכל סוגי המערכות, ומסוגלים לייצר עבורכם את עוצמת האש הנדרשת לכם. אנו נציע לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, ובמקביל נדאג לבנות עבורכם סט ציוד גז שיספק לכם את רמת הבטיחות הנדרשת בעבודה עם מערכות גז.

פריטים בודדים וסטים שלמים
אצלנו עומדים לרשותכם אין ספור מדפים עמוסים בשלל אביזרי גז לכל מטרה ולכל יישום, לרבות אביזרי נחושת המותאמים לשימוש במערכות גז. אביזרי נחושת מתאימים לכל מערכת גז ומספקים את רמת הבטיחות והיעילות התפקודית הגבוהה ביותר, ואנו נוכל להרכיב עבורכם סטים שלמים של אביזרים לשימושכם, או להציע לכם את הפריט הספציפי הנדרש לכם.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מנגלים
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה