אביזרי נחושת | אביבי חיים אביזרי גז בע"מ

אביזרי נחושת

למרות שבתחושה ובמראה אביזרי נחושת נראים כמו משהו ששייך לעידן אחר, יש תחומים בתעשייה או כמו בענף הגז שעוד אין להם תחליף ראוי. ייצור אביזרי נחושת דורש מומחיות מיוחדת בעיבוד שבבי, שיש רק למעטים בישראל. החברה שמתמחה בפתרונות נחושת למערכות גז וצנרת מושחלת היא חברת אביבי חיים בע"מ.

מפסלים בנחושת
החברה נוסדה בחולון, בשנת 1994 כמפעל בתחום העיבוד השבבי, כרסום וחריטה. מהר מאוד התחיל המפעל להתמקד בעיקר בנישת הייצור והפיתוח למערכות גז. אביזרי הנחושת שיצאו מפס הייצור כללו ברזי גז, צנרת מושחלת, סלילים, רמפות ועוד – כולם עשויים באיכות עלית באמצעות הציוד המתקדם, שכולל מכונות ממחושבות מדגם אזאק שמסוגלות לבצע עבודות חיתוך וחריטה במיקרו דיוק. 

בנוסף לעבודה בנחושת המפעל מבצע עבודות גם במתכות כמו אלומיניום, פליז, נירוסטה ועוד; כמו גם בחומרים פלסטיים, גומי וחומרים מורכבים נוספים. כל המוצרים עוברים בקרת איכות קפדנית ועומדים בתנאי התקינה המחמירים של תקן Iso 9001 ותקנים אחרים המקובלים בתעשיית עיבוד השבבים.

עד מהרה הפכה אביבי חיים לתקן של איכות בקרב טכנאי הגז ולבת ברית ושותפה למפתחים ומתכננים רבים בתעשייה, משום שהיכולות הטכניות הגבוהות בחברה איפשרו בחינה וייצור של אבות טיפוס שונים. החברה לא שקטה על שמריה והמשיכה לשפר ולפתח מוצרים איכותיים יותר ומתקדמים יותר, ובמקביל הוסיפה לארסנל שלה מימד חדש ומפתיע – היא לא הסתפקה בכובע היצרן והפכה להיות שחקן משמעותי בשיווק אביזרי נחושת ומערכות גז. 

בית לטכנאים ומהנדסים
החנות שפתחה אביבי חיים לצד המפעל בחולון מהווה מקום מפגש מקצועי לטכנאי גז, מתקינים ואפילו מהנדסים שבאים לבחון את החידושים האחרונים בתחום ולהתייעץ עם מי שאמון על רצפת הייצור. החברה מציעה לא רק אביזרים אלא גם מערכות נלוות כמו תנורים או כלב גז וגם ציוד היקפי וכלי עבודה ייעודים לעוסקים בתחום. 

כחלק מסל השירותים שהחברה מציעה תמצאו גם שירותי התקנה וטכנאות גז וביצוע פרויקטים תעשייתיים ותשתיתיים ברמות הגבוהות והמורכבות ביותר.
 
 
 
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה