בוער מסחרי | אביבי חיים בע"מ

בוער מסחרי

בוער מסחרי במגוון גדלים ועוצמות אש
אם אתם זקוקים למקור חום חזק ובעל עוצמה, שיכול להביא כל משטח לטמפרטורה גבוהה בתוך זמן קצר, אתם רוצים לבחור לעצמכם בוער מסחרי. בוער מסוג מסחרי הוא בוער העשוי כולו פלדה המצופה בחומר ייחודי המגן עליה מפני טמפרטורת האש הגבוהה לאורך זמן. הבוער בנוי בצורת כיריים גדולים מה שמאפשר לכם להניח עליו פריטים ומשטחים כבדים ללא צורך בהתקנה מסובכת, בבניית מתקן ייחודי או בביצוע העבודה בעזרת ידיכם.

בוערים לכל השימושים והיישומים
בוער מסחרי מגיע במגוון רחב של גדלים החל בכלב גז או מבער קטן וממוקד, דרך בוער 108 וכלה במתקן בוער ווק סיני. ההבדלים בין הבוערים השונים מתבטאים בגודל הלהבה שהם יודעים לייצר, קוטר הלהבה ומספר פתחי הגז דרכם משתחררות הלהבות הקטנות שבסופו של דבר בונות את הלהבה הסופית, מידת הניידות של הבוער, והקונסטרוקציה במסגרתה מותקן הבוער. בעוד שתוכלו למצוא בוערים כמו בוער 208 המגיע ללא קונסטרוקציה ומאפשר לכם להניח את הבוער בכל מקום שתצטרכו ולנייד אותו משימוש לשימוש, ישנו גם בוער ווק סיני המותקן בקונסטרוקציית פלדה חזקה עליה אפשר להניח את הפריט שאותו מעוניינים לחמם.

התאמת הבוער לשימוש
אנו מספקים סיוע מקצועי בבחירת הבוער המתאים לכם ביותר, תוך התייחסות לשימוש הספציפי שעבורו אתם זקוקים לבוער, הסביבה בה נעשה השימוש, מידת הניידות והגמישות הנדרשת, ומשקלים הצפויים להיות מונחים על הבוער. כל הבוערים שאנו מספקים לרבות בוער 108, כלבי גז, בוער גז כיריים, בוער 208, ובוערי גז מכל הסוגים עוברים בדיקת בטיחות מקדימה על פי התקנות הרלוונטיים, וניתנים להתאמה בסט של צנרת, זוויות נחושת וברזי גז שיאפשרו לכם התקנה ויישום מהיר של הבוערים.

ייעוץ וליווי מקצועיים
אצלנו תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שידעו להכיר לכם את כל האפשרויות הרלוונטיות עבורכם, להמליץ לכם על הפתרון האידיאלי עבורכם, ולבנות יחד אתכם מערכת גז שתספק לכם בסופו של דבר את התוצאה המצופה על ידכם. באמצעות מבחר של אביזרי גז נוכל לסייע לכם להתאים את הבוער לצנרת הגז המותקנת אצלכם, ובמקרה הצורך לסייע לכם גם בהתקנה עצמה.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
צנרת גז
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה