ברזי גז | אביבי חיים בע"מ

ברזי גז

ברזי גז לכל שימוש
אם אתם זקוקים לברזים למערכת גז, אתם רוצים לוודא שאתם עושים שימוש בברזים המוגדרים ברזי גז, ולא להתקין ברז מים למשל במערכת גז. המדובר בברזים ייחודיים המותאמים למערכות גז, עמידים בהשפעות של גזים מסוגים שונים, ומספקים איטום ומנגנוני הגנה מובנים מפני דליפות גז. בכל מערכת מיושמים סוגים שונים של ברזי גז על פי דרישות המערכת, ואצלנו תוכלו למצוא ברזים מכל הסוגים, המיועדים למערכות גז, ברזים בעלי מפצל למספר יציאות או כניסות, ברז שבת המיועד להתאים את השימוש בגז לאורח החיים שלכם, ועוד שלל סוגי ברזים.

כיבוי אוטומטי של מערכת הגז
ברז שבת הוא למעשה ברז שמאפשר כיבוי של מערכת הגז בצורה אוטומטית בהגדרה מראש של זמן. למשל בחגים מסויימים ניתן להדליק אש בהעברה "מאש לאש", אך אין כלל הילכתי המדבר על נושא הכיבוי של הגז. במקרה כזה, ניתן להתקין ברז שבת, ולכוון אותו למשך זמן סביר שבו הגז ידלוק ואז יכבה מעצמו. אצלנו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של ברזים לשימושים שונים ולמערכות שונות, ברזים המותאמים לדרישות המערכת ולמאפייני זרימת הגז בהן.

ברזים ייחודיים במגוון גדלים וקטרים
אנו מציעים גם ברזים ייחודיים כמו ברזי אביבי בייצור עצמי, שהם ברזים המתאימים למגוון רחב של מערכות ביתיות ותעשייתיות, ומספקים מענה לכל הצרכים הפופולאריים ביותר. ברזי גז שגיב הם אפשרות נוספת העומדת לרשותכם, ומתוכם תוכלו לבחור את הברז המתאים לכם ביותר על פי קוטר, סוג הברגה, פתח זכר או נקבה, פתח פנים וחוץ וכדומה. תוכלו גם להתאים זויות נחושת וצנרת גז בנוסף לברזים שתבחרו.

התאמת ברז הגז הטוב ביותר עבורכם
ברזי גז שגיב, או ברזי אביבי הם ברזים המספקים לכם אפשרויות שונות ומגוונות, אך ישנה חפיפה בין המאפיינים של הברזים השונים. יחד עם זאת, אנשי המקצוע שלנו יוכלו להדריך אתכם בדיוק מה הוא הברז המתאים ביותר לשימוש שלכם, ולהתאים עבורכם את הברז המיטבי למערכת בה אתם מעוניינים להתקין את הברז. בכל הנושא של מערכות גז במיוחד, כדאי להיעזר בייעוץ המקצועי אותו אנו מספקים על מנת להימנע מבעיות בטיחות שיכולות להוביל למצבים לא טובים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
צינור גומי
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה