ברז ניתוק מהיר | אביבי חיים אביזרי גז בע"מ

ברז ניתוק מהיר

ברז ניתוק מהיר הוא פריט חובה בכל יציאת גז שאינה מחוברת להתקן קבוע. מאחר וציוד היקפי לגז נוגע בביטחון הכי בסיסי, חשוב מאוד שיובן באופן ברור: 'התקן קבוע' הן הכיריים במטבח שנותרות באותו מקום בחיבור גז ישיר ורציף. מנגד נמצאים תנורי חימום בגז או מתקני ברביקיו ניידים.

שאלה של חיים ומוות
גז הוא פתרון אנרגיה נהדר, אבל הוא גם טומן בחובו סכנות, ומטבעם מתקני גז ניידים מועדים ליותר סכנות. חיבור גז נייד שחובר באופן רופף או התנתק בלי שאף אחד שם לב הוא סכנת נפשות! ברז ניתוק מהיר מנטרל את הסכנה הזו לחלוטין. 

איך זה עובד? הברז מכיל שסתום פנימי הרמטי שנפתח אוטומטית רק כאשר הברז מחובר באופן מלא ותקני. ברגע שהחיבור מתנתק השסתום שוב נסגר ואוטם באופן פנימי את הפתח ללא קשר לסגירה הידנית, שמי שמשתמש בחיבור אמור לבצע בעצמו. הדברים האלה אמורים גם בחיבור ההתקן, אם החיבור יהיה רופף וחלקי השסתום לא ייפתח. 

לא מתפשרים על איכות הברז
אין ספק שמדובר ברעיון אלגנטי שהציל חיים של אלפי אנשים, אבל למרות שהרעיון פשוט, ברז ניתוק מהיר איכותי הוא אביזר רגיש שחייב להיות מתוכנן בצורה מושלמת ולהיות מיוצר באופן קפדני ומבוקר, וכמו בכל תחום יש בשוק ברזים איכותיים וברזים פחות איכותיים. מאחר ומה שעומד על הפרק זה החיים שלנו, אין מקום לפשרות.

כשרוכשים ברז כזה השיקול היחיד צריך להיות אם מדובר בברז הכי מתאים שיספק את מעטפת הבטיחות לצרכים שאנו מייעדים אותו. לכן, ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם מומחים ולרכוש את הברז ממומחים בעלי מוניטין בתחום אביזרי הגז, כמו למשל חברת אביבי חיים בע"מ המתמחה בעיבוד שבבי ובייצור ושיווק של אביזרי גז ומוצרים נלווים כמו סילפוס לריתוך וטרמוקפלים. במקרה שמי שמתקין לכם את חיבור הגז הוא איש מקצוע חיצוני, אל תתביישו לדרוש ממנו התקנת ברז גז איכותי מתוצרת אביבי או תוצרת שגיב.
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה