דיזות ביתיות | אביבי חיים בע"מ

דיזות ביתיות

דיזות ביתיות ותעשייתיות למגוון שימושים ויישומים
דיזה היא למעשה בורג חלול המגיע באין ספור קטרים פנימיים וחיצוניים ומשמש לשליטה על זרימת החומר דרכה. הדיזה נמצאת בשימוש במגוון רחב מאוד של יישומים ביתיים ותעשייתיים ומיועדת לשלוט בעיקר בזרימה של גז ונוזל. כך למשל, אם לוקחים שימושים ביתיים בדיזות, אחד היישומים המרכזיים בהם מיישמים דיזות ביתיות הוא מערכת הגז הביתית. צנרת הגז יכולה להיות כולה בקוטר של רבע אינצ', אך פתח יציאת הגז צריך להיות דק הרבה יותר על מנת שיציאת הגז תהיה מבוקרת. במקרה כזה מתקינים דיזה בפתח היציאה, והדיזה ממירה למעשה את קוטר הצינור לקוטר הדיזה.

דיזות ביתיות מול תעשייתיות
יחד עם זאת, דיזות הוא רכיב הרבה יותר פופולארי בתעשייה. דיזות תעשייתיות נמצאות כמעט בכל מכונת ייצור, ובכל כלי עבודה שבו עושים שימוש בכל תעשייה וענף. מכונות הזרקת פלסטיק, רתכות, מבערים, מכונות מילוי ואריזה ועוד אין ספור מכונות ואמצעים שבהם נעשה שימוש במגוון של דיזות תעשייתיות המאפשרות לשלוט בהספק הזרימה של גז או נוזל דרכן, הן כאמצעי לשלוט בקצב הזרימה, והן כאמצעי ליצירת לחץ של הזרימה.

בחירת הדיזה המתאימה
אם אתם עובדים בתחום התעשייה, אתם לבטח מכירים את המכונות איתן אתם עובדים, ויודעים בדיוק באילו דיזות עושות מכונות אלה שימוש. דיזה לברנר תהיה דיזה שונה מאשר דיזה למכונת מילוי, וגם בתוך הקטגוריה של ברנרים, דיזה לברנר אחד תהיה שונה מזו של ברנר מסוג אחר. אם אתם משתמשים ביתיים, מן הסתם תמצאו את זה כמעט בלתי אפשרי עבורכם לדעת איזו דיזה אתם צריכים, מה המאפיינים שלה ומה המידות המתאימות.

היעזרו באיש מקצוע
במקרה כזה, אתם רוצים להיעזר בסיוע של אנשי המקצוע שלנו, אנשי מקצוע שיוכלו להציג לכם את כל סוגי הדיזות הרלוונטיות עבורכם, להציע לכם סט מנקה דיזות שיכול במקרים רבים לפתור לכם את הבעיה שבה נתקלתם. אצלנו תוכלו למצוא סטים של דיזות על פי אפליקציה, ודיזות בודדות על פי מידה. כמו כן, במקרה והבעיה מסתכמת בסתימה של הדיזה ולא בשחיקה שלה, אנו מציעים סט מנקה דיזות שיוכל לספק לכם את הפתרון הנדרש.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
כלב גז ישר
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה