ווסתי גז | אביבי חיים אביזרי גז בע"מ

ווסתי גז

וסת גז הוא 'המוח' (והלב) של כל מערכת גז מתקדמת. בין אם מדובר במתקן ברביקיו נייד, תנור חימום או מייבש כביסה – בכל אלה וסתי גז ממלאים תפקיד מכריע.

מודד ומאפשר מעבר
וסת גז הוא בעצם סוג של מכשיר מדידה. ליתר דיוק מד לחץ עם מערכת שסתומים שמונעת ומאפשרת מעבר גז בקצב ונפח מסוימים. וסתי גז מותקנים כמעט בכל ציוד מתקדם שפועל על גז. בין אם מדובר בגריל בישול מתקדם, בו גז בישול מותמר לאנרגיה של אש; ובין אם מדובר במכשור רפואי מתקדם שעושה שימוש בגז הליום, חמצן או גזים אחרים – העיקרון הוא אותו עיקרון.

וסת גז טוב ועמיד הוא מופת של תכנון קפדני וייצור מדויק ומערכת בקרת איכות מתקדמת. יש מעט מאוד חברות שיכולות להיות חתומות על וסתים מעולים באמת. בישראל מקור הידע והכתובת המבוקשת למי שמעוניין בווסתים מתקדמים אלו היא חברת אביבי חיים בע"מ.

One stop shop למערכות גז
אביבי חיים בע"מ היא גן עדן מקצועי עבור קהילת טכנאי הגז ומתקיני הגז בישראל. הם ואנשי מקצוע אחרים העוסקים בתיקון ותכנון ציוד רפואי, מהנדסי מכונות ויצרנים שמפעילים ציוד מיוחד רואים בחברה סופרמרקט מקצועי לתחום אביזרי הגז והציוד הנלווה אליהם. החברה שהחלה את דרכה כיצרנית שפועלת בתחום העיבוד השבבי, ייצרה אביזרים מעולים למערכות הגז ובשלב מסוים החלה לפעול גם כיבואן וכמשווק שפועל בעיקר אל מול אנשי המקצוע. בכך ענתה החברה על צורך חיוני בשוק הישראלי. 

באביבי חיים בע"מ תמצאו כל אביזר נלווה למערכות גז שעולה על דעתכם מווסתי גז ועד צינור גומי גמיש (מהסוג שמחבר את הכיריים למחבר הגז שבקיר). החברה, שחרטה על דגלה לספק לאנשי המקצוע את כל מה שהם צריכים, פתחה גם מחלקה לציוד מקצועי וחומרי גלם לשימושים כמו ערכת הלחמה. בנוסף, החברה משווקת מערכות גז מתקדמות למסעדות כמו טאבון עם מבער גז, כיריים מיוחדות, ברנרים לקצבים ועוד. כל מה שצריך – צינור גומי גמיש, ערכת הלחמה – רק תגידו.
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה