זוית נחושת | אביבי חיים בע"מ

זוית נחושת

זוית נחושת במגוון גדלים, קטרים וסוגי חיבורים
זוית נחושת הוא אמצעי המאפשר לחבר שני צינורות נחושת, בין שלצורך הארכת צנרת ובין שלאורך ניתוב הצנרת בתוך מבנה או מתקן. הזוית יכולה להיות להגיע בזוית של 90 מעלות או 45 מעלות ובמגוון רחב של קטרים, גדלים וסוגי חיבור. בין מבחר הזוויות הקיימות, ניתן למצוא זוויות החל בקוטר של רבע אינצ' ועד מעל שמונה אינצ' בהתאם לצורך. זוויות זכר זכר, זכר נקבה או נקבה נקבה, זוויות ארוכות וקצרות, זוויות חוץ, זוויות פנים וזוויות חוץ פנים. מבחר זה מספק למעשה פתרון לכל סיטואציה ולכל שימוש בהם תצטרכו זוית נחושת, ואת כל המבחר הזה תוכלו למצוא אצלנו על המדפים.

התאמת זויות על בסיס ידע מקצועי אישי
אם אתם אנשי מקצוע העושים שימוש באביזרי גז, מיזוג אוויר, או כל תחום אחר בו נעשה שימוש בצנרת נחושת, אתם לבטח יודעים ומכירים את כל סוגי הזוויות, ויודעים להתאים את הזווית הנדרשת לשימושים שלכם. בחלקים שונים של הצנרת, אתם עשויים להזדקק לזוויות שונות, ועל אף שהן כולן משמשות לאותה המטרה, החיבורים שלהן יכולים להיות מסוגים שונים, האורך שלהן יכול להיות שונה, הקוטר שלהן יכול להיות שונה ויחס האורכים בין הצלעות השונות שלהן יכול להיות שונה.

שימוש בסיוע מקצועי חיצוני
אם אתם לא אנשי מקצוע, אתם רוצים לבחור את הזווית המתאימה לכם ואנו נשמח לסייע לכם בכך. כך למשל, במצבים מסויימים הפתרון האידיאלי עבורכם עשוי להיות זויות חוץ פלר בקוטר רבע אינצ', ובמצבים אחרים דווקא זויות פנים פלר בקוטר שלושת רבעי אינצ'. אם תעשו שימוש בזווית שונה מן הנדרש, אם ההברגה תיראה לכם מספיק טובה, אך היא לא תתאים בדיוק, אתם עלולים להיתקל במצבים של נזילות ודליפות, ואם מדובר באפליקציית גז כלשהי, זה יכול להסתיים לא טוב.

לבחור את הזוית המתאימה לכם
נושא החיבורים בין הזווית לצנרת הוא נושא חשוב, שיכול לקבוע מה הוא סוג הזווית הנדרשת לכם על מנת ליצור חיבור יעיל ובטוח. כך למשל, תוכלו למצוא זויות עין המספקות לכם שילובים של קטרים, הברגות וזוויות שונות. בין שאתם צריכים זויות עין, או זויות פנים פלר, ובין שאתם צריכים זויות חוץ פלר, עליכם לוודא שההתאמה מתבצעת בצורה מושלמת, ובדיוק לשם כך אנו מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע שיסייעו לכם בתהליך הבחירה.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
ברזי גז
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה