חבקי ניילון | אביבי חיים אביזרי גז בע"מ

חבקי ניילון

מה זה בכלל 'חבקי ניילון'? חושבים שאין לכם מושג? תנו לנו להפתיע אתכם, אתם מכירים אותם מצוין, אתם פשוט קוראים להם אחרת. אתם מכנים אותם 'אזיקונים'. כן, 'חבקי ניילון' הם אותם אזיקונים שאנחנו פוגשים במקומות שונים: באוהל בטירונות בזמן שפצור האפוד, במפעלי התעשייה, בעבודות תיקונים ואריזות. כשחושבים על זה נדמה כי האזיקונים היו כאן מאז ומתמיד, אבל למעשה מדובר בפיתוח יחסית מודרני.

ההיסטוריה של האזיקון
האזיקונים הראשונים הופיעו על במת ההיסטוריה רק בשנת 1958. הם הומצאו על ידי חברה למוצרי חשמל והייעוד המקורי שלהם היה הידוק חוטי חשמל במטוסים. אגב, האזיקונים הראשונים היו בכלל עשויים ממתכת ולקח כמה שנים עד שהם הפכו ל'חבקי ניילון' מחומר פלסטי גמיש אך קשיח כמו שאנחנו מכירים אותם היום.

כאן המקום לציין שלמרות שלעין בלתי מקצועית כל האזיקונים נראים אותו דבר, קיימים הבדלי איכות לא מבוטלים בין הסוגים השונים. לכן אם אתם אנשי מקצוע, שכחלק מהעבודה השוטפת משתמשים באזיקונים ואין לכם את הפריווילגיה להתפשר על איכות, ההמלצה שלנו היא שתרכשו את האזיקונים רק מספקים שעובדים מול קהל מקצועי ומראש משווקים רק ציוד קצה מאיכות גבוהה, ולא משנה אם מדובר באזיקון, סרט טפלון, סט ברגים או חיבורים לווסת גז. 

מומחים לציוד מקצועי
אם אתם אנשי מקצוע שלא אוהבים להתפשר כדאי שתכירו את חברת אביבי חיים בע"מ. החברה היא אחת המובילות בישראל בעיבוד שבבי וגם משווקת של ציוד מקצועי היקפי שכולל אביזרים לציוד גז כמו מונים, ברזים וחיבורים לווסת גז. כיום החברה הגדילה את היצע המוצרים שלה והיא נחשבת לאחת הספקיות המובילות בישראל, כשזה נוגע לחומרי גלם לתעשייה ואספקת ציוד לאנשי מקצוע. זה כולל חומר גלם ייעודי לריתוך והלחמה כמו חוטי סילפוס, אבל גם ציוד מתכלה איכותי לשימוש שוטף כמו 'חבקי ניילון' (אזיקונים) או סרט טפלון.
 
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה