חד אוזן | אביבי חיים אביזרי גז בע"מ

חד אוזן

מה זה בכלל חד אוזן? לא צריך לרוץ למצוא מגדיר עטלפים באינטרנט או לחפש את הערך 'חד אוזן' בלקסיקון ליצורים מיתולוגיים, השם האלגנטי מייצג משהו הרבה יותר טריוויאלי. מדובר בדיסקית מתכת שמזכירה בצורתה אומגה בה צד אחד נועד להתלפף על צינור או מוט והצד השני מכיל חור קיבוע לדיבלים או ברגים. אביזר חסר הדר שאנשי מקצוע מתחום החשמל, הגז או האינסטלציה עושים בו שימוש יומיומי. לענייננו 'חד האוזן' הוא רק משל שמתאר עולם שלם של אביזרים וכלי עבודה קטנים שפותחו במקומות שונים על ידי ממציאים שונים ששמם נשכח מהרשומות, אבל הם חלק מחכמת ההמונים הבסיסית שאנשי הצווארון הכחול אוצרים ומשמרים בלי להקדיש לזה מחשבה מיוחדת.

עולם רומנטי מכרום בוהק
יש בעולם הזה קסם של פעם, בו אנשי המקצוע עדיין 'מלכלכים את הידיים' במובן הטוב של המילה ושולחים יד לארגז הכלים כדי לשלוף ממנו כלי עם שם כמו 'מכשיר קונוס' (ולא אל תבקשו מאתנו להסביר לכם מה הדבר הזה עושה, זו גם לא הנקודה). 

המקצועות והעיסוקים האלה הם סוג של שמורת טבע אנלוגית, איים שעובדים בקצב וקודים אחרים מהיקום הדיגיטלי שעוטף אותנו בשנים האחרונות. אולי זה יישמע לכם טיפשי, אבל בהרבה מובנים איש מקצוע כמו 'טכנאי גז' מקביל לאביר של פעם. את הסוס הוא אמנם החליף בטנדר, אבל על סט הכלים שלו הוא ישמור באותה קנאות שהאביר שומר על חרבו. ואם לאביר מימי הביניים היתה את סדנת חרש הברזל, כשטכנאי הגז צריך לחדש את מלאי החיצים באשפה הוא פונה לאביבי חיים בע"מ הגוף המקצועי והמתקדם בישראל האמון על ייצור, יבוא ושיווק אביזרים, כלי עבודה ייעודיים וציוד נוסף לטכנאים מענפים שונים.

מאלף ועד גז
עבור טכנאי הגז בישראל ואנשי מקצוע מתחומים טכניים אחרים (חשמלאים, טכנאי ומתקיני מזגנים) אביבי חיים בע"מ היא one stop shop  אמיתית במלוא מובן המילה. הם ימצאו צנרת הולכה איכותית מכרום, ברזי ניתוק מתקדמים, מונים תעשייתיים וביתיים, וסתי גז ואביזרים נלווים אחרים. אבל מה שיפה בחברה זה שהיא יודעת לספק ללקוחות גם את המעטפת המקצועית כולה. מצד אחד ציוד ייעודי ייחודי שלא תמצאו בכל חנות לכלי עבודה – אם תהיתם, כן, זה כולל 'מכשיר קונוס' – ומצד שני אביבי חיים גם מספקת את כל הברגים, הדיסקיות ותפסי הקיבוע – בגרסה איכותית שהולמת סטנדרט עבודה של איש מקצוע. אם תהיתם, כן, זה כולל גם חד אוזן.
 
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה