חריטה אוטומטית | אביבי חיים בע"מ עיבוד שבבי בCNC

חריטה אוטומטית

מחפשים מפעל מקצועי ואמין לעיבוד שבבי?

עיבוד שבבי הוא צורת ייצור ייחודית השונה מאוד משיטות ייצור מוצרים פלסטיים. בשיטה זו, לוקחים חומר גלם ומסירים ממנו חומר על מנת להגיע למוצר הסופי. באמצעות חריטה אוטומטית וכרסום, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות בדיוק מירבי עד אלפית המילימטר. אם אתם מעוניינים בחלקים או מוצרים קטנים וארוכים, יש לכם אפשרות להזמין תהליך ייצור מקצועי ומדוייק באמצעות מכונות CNC וכרסומים מתקדמות וחדישות, אשר יעניקו לכם את תהליך הייצור הטוב ביותר לתעשייה שלכם.

חריטה אוטומטית בעיבוד שבבי עם מכונות מתקדמות

חריטה אוטומטית בעיבוד שבבי צריכה להתבצע רק על ידי מכונות מקצועיות היכולות להגיע לדיוק הנדרש לכם. זה רלוונטי למגוון רחב של מוצרים וחלקים המיוצרים מחומרי גלם כגון פליז, אלומיניום וברוזה, כאשר הדיוק הוא נדרש לצורך שימו במוצרים הללו במכונות ובמכשירים תעשייתיים. אחת הדרכים לדאוג כי המוצר שלכם יגיע בדיוק המירבי, היא בדיקות איכות קפדניות ועמידה בתקנים מחמירים של חומרי גלם ושיטות ייצור. ביצוע בדיקות איכות ותקינות לאחר הייצור של המוצרים שלכם, יקנה לכם רוגע ושקט וידיעה כי אתם מקבלים את החלקים והמוצרים הטובים ביותר.

ייצור של חלקים בחריטה אוטומטית

על מנת שתוכלו להזמין חלקים בחריטה אוטומטית בשילוב עם כרסום מקצועי, מומלץ לכם לפנות לחברת אביבי חיים בע"מ המובילה את התחום כבר קרוב ל-30 שנה עם מיטב עובדי הייצור בתחום. החברה מייבאת לישראל את מכונות הכרסום ומכונות ה-CNC המתקדמות ביותר בעולם ומספקת לכם מגוון רחב של עבודות ייצור לענף התעשייה שלכם. מכיוון שהחברה מחזיקה במפעל השייך לה, אתם מקבלים את המחירים הטובים ביותר ללא פערי תיווך כאשר חומרי הגלם מיובאים על ידי החברה ישירות מהמפעלים אשר מייצרים אותם. בנוסף לכך, החברה משתמשת בביקורת איכות ברמה גבוהה מאוד לכל המוצרים והחלקים המיוצרים במפעל, על מנת לוודא שאתם מקבלים אליכם את המוצר הטוב ביותר בדיוק מירבי לצרכים התעשייתיים שלכם.

מפעל מהטובים בארץ לחריטה אוטומטית

למידע ופרטים נוספים על שירותי חריטה אוטומטית של חברת אביבי חיים בע"מ, השאירו את פרטי החברה או העסק שלכם בטופס מילוי הפרטים בתחתית האתר, או התקשרו ישירות לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף.
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה