ייצור בחריטה אוטומטית | אביבי חיים בע"מ - עיבוד שבבי בCNC

ייצור בחריטה אוטומטית

צריכים לייצר מוצרים בחריטה? זקוקים למוצרים בהקדם?

אחת השיטות לייצור של חלקים ומוצרים מחומרי גלם כגון אלומיניום, נירוסטה, פליז, PVC וברונזה היא באמצעות ייצור בחריטה אוטומטית. החריטה האוטומטית מאפשרת לייצר מגוון רחב של מוצרים לבתי חולים ומרפאות שיניים ולמפעלי תעשייה בזמן קצר ובדיוק מירבי. במקרים רבים משלבים בין החריטה האוטומטית לכרסום חשמלי על מנת ליצור חלקים קטנים בדיוק מירבי ומחומרי גלם שונים. אם אתם נדרשים לייצר מוצרים או חלקים מסויימים עבור התעשייה שלכם, זה הזמן שלכם לפנות לחברה מקצועית המספקת שירותי חריטה בהתאמה אישית על פי תוכניות ושרטוטים שלכם.

חריטה וכרסום עם מכונת CNC

אם אתם מעוניינים לייצר חלקים קטנים בדיוק מירבי במקביל לייצור של חלקים ארוכים, חריטה וכרסום במקביל יעשו עבורכם את העבודה. באמצעות תוכנות מחשב מתקדמות וחדישות, ניתן להגיע לדיוק מקסימלי לייצור של מגוון רחב של מוצרים. הדיוק שמכונות ה- CNC והכרסום יכולות לספק הוא גבוה במיוחד ויכול להתאים לייצור של מוצרים וחלקים גם לתחום התעופה והתעשייה הבטחונית בשימוש חומרי גלם איכותיים וחזקים, העמידים נגד פגעי מזג אוויר כמו אלומיניום ופליז.

הזמנת חריטה משולבת כרסום במחיר משתלם

קיבלתם החלטה להזמין שירותי חריטה משולבת כרסום? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת לייצור חלקים קטנים? זה הזמן לפנות לחברת אביבי חיים בע"מ המביאה איתה מעל ל-28 שנות נסיון בתחום. החברה מחזיקה במפעל מקצועי ומתקדם הממוקם העיר חולון ומספק שירות לאיזורים נרחבים בארץ. מכונות החריטה והכרסום של המפעל עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ויכולות לספק מגוון רחב של עבודות ייצור עבור התעשייה שלכם, כאשר צוות המפעל יכול לייצר עבורכם את ההזמנה במהירות וביעילות מירבית ולשלוח אותה עם שירותי הובלה עד אליכם.

ייצור בחריטה אוטומטית דרך חברה מקצועית

להזמנה של ייצור בחריטה אוטומטית בשילוב של כרסום, צרו קשר עכשיו עם חברת אביבי חיים בע"מ ובחרו את המוצרים והחלקים הנדרשים לתעשייה שלכם. צוות החברה יכול לייצר עבורכם מוצרים בהתאמה אישית על פי שרטוטים שלכם והכל במחיר נוח ומשתלם במיוחד. מלאו את פרטי העסק שלכם בטופס מילוי הפרטים כאן באתר, או התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש הדף וצוות החברה יחזור אליכם בהקדם לקחת מכם את ההזמנה.
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה