כלב גז ישר | אביבי חיים בע"מ

כלב גז ישר

כלב גז ישר וקונפיגורציות נוספות
כלב גז הוא מבער רב עוצמה, המספק לכם כוח אש רב לחימום מהיר של משטחים בתוך מבנה או מחוצה לו. השימושים בכלב גז יכולים להיות רבים ומגוונים, החל בחימום ובישול מזון בטבע, דרך שימוש בסטודיו לאמנות, וכלה במגוון רחב של שימושים תעשייתיים. את השימוש בכלב גז אתם עושים בהתאם לצורך שלכם לחמם משטחים במהירות גבוהה ולטמפרטורות גבוהות, ויחד עם זאת, כלב גז דורש ידע והתאמה נכונה בשימוש על מנת לספק את מרב עוצמת החום שהוא יודע לספק.

שימוש נכון בכלב גז
באופן עקרוני, הכלל אומר שפתח כלב הגז צריך להיות ממש ממול המשטח אותו אנו רוצים לחמם, כך שהאש תגיע בכל עוצמתה אל המשטח. כך למשל, אם אנחנו רוצים לחמם סיר ענק בטבע, עלינו להציב את כלב הגז מתחת לסיר, אך מאחר והמרווח בין הסיר לאדמה הוא קטן, יש להציב כלב גז זויתי אותו אפשר להשכיב על האדמה, כשהפתח שלו פונה כלפי מעלה. בצורה זו, האש יוצאת בכל עוצמתה היישר אל תחתית הסיר ויוצרת את אפקט החימום הטוב ביותר.

כלב גז כפול, ישר או זוויתי
במקרים אחרים, ייתכן שדווקא כלב גז ישר, ולא כלב גז זויתי היא הקונפיגורציה שתתאים לכם, במיוחד אם מדובר בשימוש בו אתם מקבעים את כלב הגז למקומו לשימוש ארוך טווח. כך למשל, אם יש לכם סטודיו לאמנות ואתם בונים מתקן באמצעותו אתם מחממים חומרים שונים לצורך עבודת האמנות שלכם, יתכן שהתקנת כלב גז ישר, ואפילו כלב גז כפול ישר הפונה כלפי מעלה היא הקונפיגורציה הטובה ביותר עבורכם.

כל הפתרונות עם סיוע מקצועי
אנו מציעים מגוון רחב של כלבי גז אותם תוכלו להתאים לצרכים שלכם, לרבות כלב גז כפול זויתי המספק לכם עוצמת אש כפולה. כלב גז כפול זויתי פועל באותו היגיון כמו כלב גז זויתי יחיד, אך נותן לכם הספק גז כפול המתפצל בין שתי יציאות אש, ובכך יוצר עוצמת חימום כפולה. לפני שאתם מבצעים את הבחירה שלכם, בדקו את כל האפשרויות העומדות בפניכם, והסתייעו באנשי המקצוע שלנו, שיוכלו להנחות אתכם אל הפתרון המתאים לכם ביותר.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
בוער מסחרי
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה