כלי עבודה לטכנאים | אביבי חיים בע"מ

כלי עבודה לטכנאים

כלי עבודה לטכנאים ואנשי מקצוע בעולם הגז
כל אדם העוסק בתחום הגז מכיר בחשיבות הרבה של כלי העבודה העומדים לרשותו. חשיבותם של כלי העבודה הללו באים לידי ביטוי גם במגוון העבודות שניתן לבצע באמצעותם, וגם בהתאמה של הכלי למערכת הגז שבה מטפלים. כאשר טכנאי גז מגיע לביצוע עבודת טיפול או תיקון, עליו להיות מצוייד בכל כלי העבודה הנדרשים לרבות מפתח שבדי בכל המידות, מרחיב צינורות, ואפילו סבון כלים שמאפשר החלקה זריזה של דיזה או פתח יציאת הצנרת אל צינור גומי. כל כלי עבודה שיהיה חסר במהלך העבודה יכול לגרום לעיכוב ביצוע העבודה, ובמקרים חריפים גם לביצוע רשלני שיכול להוביל לאסון.

אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שיסייעו לכם בבניית ארגז כלים
אצלנו תוכלו למצוא את כל הכלים הנדרשים לטכנאי גז מקצועי ולארוז את כל הכלים הנדרים לכם בארגז כלי עבודה לטכנאים המותאם במיוחד לטכנאי גז. אנו נסייע לכם לאתר את כלי העבודה שאתם צריכים על פי הגדרת הצורך שלכם, נוכל לספק לכם את הכלי הספציפי שאתם מחפשים, ונוכל לסייע לכם לבנות סט שלם של כלים שישמשו אתכם במהלך עבודתכם כטכנאי גז. לרשותנו אנשי מקצוע בעלי ניסיון נצבר של עשרות שנים בתחום הגז, וכל אחד מהם עבד כטכנאי גז בזמן כזה או אחר. אנשי מקצוע אלה יוכלו לסייע לכם בבחירת הכלי הנדרש לכם, ובנוסף לעדכן אתכם בכל כלי עבודה חדש שיצא לשוק ויכול לסייע לכם לבצע את העבודה בצורה טובה וקלה יותר.

כל סוגי הכלים והאביזרים עומדים לרשותכם
אחד מהכלים הפופולאריים ביותר שאפשר למצוא בארגז הכלים של כל טכנאי גז הוא מפתח שבדי. אנו מציעים מפתחות בכל גודל, אורך ידית, קוטר מפתח, אחיזת מפתח ומפתחות מורכבים עם אפשרויות הארכת והוספת זוויות מתכווננות. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו מרחיב צינורות, מפתח צינורות, סכינים לחיתוך צינורות גז, ציוד ריתוך נחושת קבוע ומתכלה, ואין ספור אביזרי גז העומדים לרשותכם לרבות זויות נחושת, דיזות מכל הסוגים והגדלים, ברגים, צינורות נחושת וגומי, ברזי גז וכדומה. כל אלה יסופקו לכם עם ייעוץ מקצועי וליווי על פי הצורך.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
דיזות ביתיות
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה