מבער למנגל | אביבי חיים בע"מ

מבער למנגל

מה זה מבער למנגל וכיצד לבחור את המבער המתאים?
מנגל הגחלים המסורתי הפך להיות חיה נדירה במחוזותינו, חיה שאפשר למצוא בעיקר באירועים בטבע כמו פיקניק או סעודה משפחתית בחיק הטבע, שם הפורמט הטוב ביותר לגריל הוא באמצעות מנגל גחלים. יחד עם זאת, את מקומו של המנגל המסורתי בבית תפס גריל הגז המחובר ישירות למערכת הגז הביתית, ויודע לספק לנו אפקט זהה למנגל פחמים, בדיוק גבוה יותר וביעילות גבוהה יותר. גריל גז הוא למעשה מערכת גז המכילה מספר רכיבים כמו צינור גז המוביל את הגז מן המערכת, ברז גז לשליטה בזרימת הגז, דיזה, מבער למנגל, אבנים ייחודיות המדמות את פעולת הפחמים וכדומה.

מגוון רחב של מבערים מכל הסוגים
כדי להפוך את הגז הזורם לחום הנדרש לצלייה, עושה הגריל שימוש במבער אותו אפשר להשיג אצלנו במגוון רחב של סוגים, גדלים וקונפיגורציות. מבער יכול להגיע כצינור ישר עם דיזה בקצה, והוא יכול להגיע בפורמט של מבערי אל, וכשמם כן הם מבערי L בצורת האות L. לחילופין ישנן מערכות גריל גז העושות שימוש במבער H, מבער אובלי ועוד סוגים רבים של מבערים, וההבדלים בין הצורות השונות נובעים מהאופן בו משתלב המבער במערכת הפנימית של הגריל הספציפי, ומהפעולה שאמור המבער לעשות בתוך הגריל.

מבערים ייעודיים
אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מבערים, החל במבערים אובליים, מבערי L, מבערי H, מבער ישר וכל מבער אחר המתאים לכל סוגי מערכות הגריל. כמו כן, אנו מציעים מבער לטאבון המיועד לטאבונים בהם נעשה שימוש במבער רב עוצמה המשחרר עוצמת חום גבוהה באמצעות להבה גבוהה. מבער לטאבון הוא מבער ארוך המחובר מצד אחד אל מערכת הגז ומצד שני מכניסים אותו אל הטאבון לצורך חימומו.

סיוע מקצועי בהתאמת המבער לגריל
אם אינכם יודעים מה הוא סוג המבער הדרוש לכם, אנשי המקצוע שלנו יוכלו לסייע לכם לבחור את המבער המתאים לכם. תוכלו לספק לנו מידע אודות גריל הגז שלכם, שם היצרן והדגם, ואנו נוכל להתאים לו את המבער המתאים, בין שאתם צריכים מבער ייעודי מסדרת מבערי אל, או כל מבער למנגל מכל סוג שהוא. כמו כן, נוכל לספק לכם אביזרים נלווים וכל סיוע מקצועי הדרוש לכם לצורך ביצוע ההרכבה.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
כלי עבודה לטכנאים
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה