מונה גז בייתי | אביבי חיים אביזרי גז בע"מ

מונה גז בייתי

אחרי שנים של החלפת בלונים, התקינו לכם בבניין צובר גז מרכזי. אחרי ההתלהבות הראשונית, חשבונות הגז מתחילים לנחות בתיבת הדואר ובדרך כלל השמחה מצטננת. בחישוב מהיר אתם מגלים שביחס לעידן הבלונים מחיר הגז עליו אתם משלמים האמיר בעשרות אחוזים. הטלפון הנזעם לחברת הגז רק מותיר אתכם מתוסכלים, חברת הגז מבקשת הוכחה באמצעות נתונים שאין לכם דרך לספק. 

לפני שאתם מרימים ידיים יש לנו בשורות טובות עבורכם, התקנת מונה גז ביתי מאפשרת לכם לנהל מעקב מדויק אחרי צריכת הגז המשפחתית ומספקת לכם את הנתונים שיאפשרו לכם לתקן את העיוות מול חברת הגז.

הרבה יתרונות וסכנה אחת
גז ביתי הוא אמצעי אנרגיה נהדר. הוא לא מזהם את הסביבה, הוא משתלם ביחס לפתרונות חשמליים (תוסיפו לזה את העובדה שעם גילוי מאגרי הגז מול חופי ישראל הפתרון הזה גם זמין מאוד ברמה הלאומית) וכאשר מדובר על בישול או חימום ביתי הגז נותן מענה יותר מדויק ואיכותי (נסו לחזור לבשל על פלטה חשמלית אחרי שהתרגלתם לכיריים של גז). אבל אחרי שזה נאמר, חשוב לזכור שטיפול לא נכון בגז טומן בחובו סכנת מוות. בכל שנה מתרחשות בישראל תאונות קטלניות שמקורן בדליפות גז. כמעט במאה אחוזים מהמקרים מגלים שהתאונה אירעה עקב רשלנות הנובעת מטיפול לא מקצועי או מורשה, ושימוש באביזרי גז לא איכותיים ותקניים. 

גם כשאתם מתקינים מונה גז ביתי חשוב שתבחרו מכשיר אמין מספק שמכיר את התחום כמו, למשל חברת אביבי חיים בע"מ המתמחה, בין היתר, באספקה של מוני גז ואביזרים נלווים כמו כלי עבודה לטכנאים.

השקעה קטנה שחוסכת הרבה כסף
התקנת מונה גז ביתי עשויה להסתכם בכמה מאות שקלים, אבל הניסיון המצטבר מראה שמדובר בהשקעה משתלמת. לטעויות בחשבון הגז יש נטייה להיות סדרתיות, יש להן גם נטייה משונה לעבוד לרעת הצרכן ולטובת הספק. באמצעות התקנת מונה איכותי אתם יכולים לשים לתופעה הזו סוף ולקבל תמונה מלאה ומפורטת של הוצאות הגז.
 
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה