מוצרים בחריטה אוטומטית | אביבי חיים בע"מ - עיבוד שבבי בCNC

מוצרים בחריטה אוטומטית

צריכים לייצר חלקים ומוצרים בעיבוד שבבי?

אם אתם צריכים לתעשייה שלכם מוצרים וחלקים קטנים עם דיוק מירבי מבחינת צורה, עיצוב וגודל, יש לכם אפשרות להזמין מוצרים בחריטה אוטומטית בשילוב כרסום. באמצעות מכונות CNC וכרסום מהמתקדמות בעולם, תוכלו להזמין כל מוצר שתרצו מחומרי גלם שונים כגון אלומיניום, פליז, PVC ונירוסטה. הייצור מתבצע על פי שרטוטים שלכם בהתאמה מדוייקת למידות ועיצוב המוצר. בנוסף לכך, תוכלו לשלוח מוצר לדוגמא או אבטיפוס למפעל וצוות המקום יבצע מדידות וייצר את אותו מוצר על פי הדרישות שלכם.

חריטה וכרסום אוטומטיים במחיר מעולה

השילוב של חריטה וכרסום מהווים את הבסיס ליצירת מגוון רחב של חלקים קטנים ומוצרים באמצעות עיבוד שבבי. העיבוד השבבי הוא תהליך ייצור ייחודי שבו משתמשים בגושים גדולים של חומר וממנו מסירים חלקים עודפים על מנת ליצור את המוצר הנדרש. הידע והניסיון בשיטה זו של ייצור הם חשובים ביותר על מנת לייצר את המוצר במידות הנכונות ומחומרי הגלם המתאים לשימוש הייעודי שלו. מפעל מקצועי עם צוות מנוסה ומיומן, ידע לייצר עבורכם את המוצר בשיטת העיבוד השבבי ולהביא אותו לכדי שלמות הן מבחינת העיצוב והן מבחינת המידות וחוזק חומר הגלם של המוצר.

הזמנת מוצרים מחומרי גלם איכותיים

החלטתם להזמין מוצרים מאלומיניום או מפליז? רוצים לקבל הצעת מחיר לייצור תעשייתי של מוצרים קטנים? זה הזמן לפנות לחברת אביבי חיים בע"מ ולבצע הזמנה של כל המוצרים הנדרשים לכם. החברה פועלת כבר קרוב ל-3 עשורים ברציפות והיא מחזיקה מפעל מתקדם וחדיש בעיר חולון, אשר מייצר מוצרים וחלקים בשיטת העיבוד השבבי עבור מאות חברות ומפעלי תעשייה ברחבי הארץ. המפעל יכול לייצר עבורכם את המוצרים הנדרשים לכם בכל סדר גודל של הזמנה ולשלוח אותם אליכם עם שירות הובלות מקצועי ומהיר.

מפעל מקצועי לייצור מוצרים בחריטה אוטומטית

לקבלת הצעת מחיר למוצרים בחריטה אוטומטית או בשילוב עם כרסום וחריטה, צרו קשר עם חברת אביבי חיים בע"מ ותוכלו לקבל הצעת מחיר התואמת במדוייק את הדרישות שלכם. צוות החברה ישמח לספק לכם את המוצר הנדרש לכם בטווח זמנים מהיר ובאיכות גבוהה במיוחד ללא פשרות. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו לקבל הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה! 
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה