מוצרי גז | אביבי חיים בע"מ

מוצרי גז

מגוון רחב של מוצרי גז לכל מערכות ותשתיות הגז
מערכות גז הן בדרך כלל מערכות פשוטות במבנה שלהן, אך דורשות רמת מומחיות גבוהה בהרכבה ובתחזוק שלהן. כך למשל, כאשר יש לכם תקלת גז בבית או במפעל, אסור לכם על פי החוק לתקן את מערכת הגז בעצמכם, גם אם מדובר בהתקנת צינור, או סגירת אום. כל טיפול במערכת הגז צריך להתבצע על ידי איש מקצוע מורשה ומוסמך, ופתיחת מערכת הגז לעבודה אפשרית רק לאחר קבלת אישור מאותו גורם מקצועי שטיפל במערכת ואישר את תקינותה.

מוצרים לאיתור דליפות גז
אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי גז שיסייעו לכם בטיפול ותחזוק מערכת הגז שלכם, ואף באיתור נזילות ודליפות שיכולות להיגמר באסון אם לא מטפלים בהן בזמן. אצלנו תוכלו למצוא את המוצר גז קונטרול שהוא למעשה תרסיס אותו מתיזים על אזורים המועדים לדליפה כמו חיבורים, זוויות, צנרת גומי וכדומה. במידה וישנה דליפת גז, תוכלו לראות בועות מבעבעות בשטח בו התזתם את גז קונטרול, ולדעת שישנה דליפה, גם אם אי אפשר לראות אותה בעין או להריח אותה. במקרה כזה, אתם כמובן רוצים לסגור את מערכת הגז, ולהזעיק איש מקצוע.

מוצרים העומדים בכל התקנים ותקנות הגז
אצלנו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של מוצרי גז, החל בכל סוגי הצינורות והדיזות, ווסתי גז וחיבורים לווסת גז וכלה במערכות גז, בלון גז וכל רכיב אחר שאפשר למצוא במערכת גז טיפוסית. כל המוצרים שאנו מוכרים עוברים בדיקה יסודית טרם הגעתם אלינו, ואנו מקפידים לעבוד רק עם מוצרים שעברו את כל הבדיקות והאישורים על פי התקנות והתקנים הרלוונטיים לעולם הגז.

ייעוץ וליווי מקצועי
חיבורים לווסת גז, או לצורך העניין, בלון גז, הם מוצרים שיכולים להיות מיוצרים ומשווקים בצורה חובבנית שיכולה להוביל לסכנות של ממש. אצלנו לא תמצאו מוצרים כאלה, וכל המוצרים שלנו מסופקים עם אחריות מלאה, ועם כל הסיוע המקצועי הנדרש על מנת לאפשר לכם להתקין את הפריטים בצורה מקצועית ובטוחה. במקרה הצורך, נוכל לספק לכם ליווי של אנשי מקצוע מוסמכים שיוכלו לבצע עבורכם את עבודות הגז הנדרשות.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מבער למנגל
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה