מכשיר בדיקת נזילות | אביבי חיים בע"מ - עיבוד שבבי בCNC

מכשיר בדיקת נזילות

זקוקים למכשיר מקצועי לבדיקת נזילות בצינורות?

מכשיר בדיקת נזילות או דליפות יכול לזהות תקלות בזמן אמת ולספק לכם מידע חשוב לגבי אמצעי הבטיחות אשר אתם צריכים לנקוט בהם בעבודה במפעל שלכם. את המכשיר לזיהוי של דליפות גז או נזילות מים וחומרי נוזליים, ניתן להזמין און ליין באתר ולהינות משירות משלוחים עד למשרד שלכם. המכשיר מיוצר בטכנולוגייה המתקדמת ביותר היום אפשרות לזהות מקורות מגוונים של דליפה העשויים מחומרי גלם שונים כגון אלומיניום ו-PVC המשמשים למרבית הצינורות התעשייתיים.

ספריי בדיקת נזילות מקצועי

מלבד מכשיר מתקדם וחדיש לזיהוי ובדיקה של נזילות או דליפות הזמין עבורכם כאן בקטלוג המקצועי של האתר, יש לכם אפשרות להזמין ספריי בדיקת נזילות המהווה כלי נגיש ומהיר לבדיקה של נזילה או דליפה מצינור. החומר הנמצא בתוך מיכל הספריי, הופך למוקצף ברגע שהוא בא במגע עם מקור הנזילה או הדליפה. את הספריי גם כן תוכלו להזמין און ליין, או טלפונית דרך צוות השירות הנגיש עבורכם דרך האתר לאורך כל ימות השבוע.  שירות ההזמנות הטלפוניות או דרך חנות האון ליין באתר, תוכלו לבצע הזמנה מהירה דרך הטלפון הנייד, המחשב האישי או הטאבלט שלכם.

הזמנה אונליין למכשיר לבדיקת דליפות ונזילות

להזמנה און ליין למכשיר או לספריי לבדיקה של נזילות או דליפות, כנסו עכשיו לקטלוג המוצרים באתר ובחרו את המוצר המועדף ביותר עליכם. חברת אביבי חיים בע"מ מזמינה אתכם להינות ממגוון רחב של מוצרים לעבודות תעשייתיות הנדרשות לבתי עסק, ובנוסף גם חברות ומפעלים אשר צריכים לעמוד בתקנות בטיחות מחמירות ביותר. על מנת שתוכלו להזמין און ליין את המכשיר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור אותו מתוך הקטלוג ולהיכנס למערכת הממחושבת

המחיר הטוב ביותר למכשיר בדיקת נזילות

למידע נוסף ופרטים על מכשיר בדיקת נזילות ודליפות, צרו קשר עם חברת אביבי חיים בע"מ ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לתקלה המופיעה אצלכם במפעל. שירות תפעול תקלות שלנו הינו אחד השירותים הבסיסיים המהווים את רמת השירות הגבוהה שאנחנו מציעים כבר למעלה מ-30 שנה. צוות החברה ישמח להתאים לכם את המכשיר לבדיקה של נזילות על פי הצרכים שלכם ובהתאם לתקופת השימוש הנדרשת לכם. 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה