מנגלים | אביבי חיים בע"מ

מנגלים

מנגלים וגרילי גז מכל הסוגים והגדלים
אם בעבר היה זה מנגל הפחמים שהיה נמצא בכל מרפסת, ושימש אותנו לפיקניק ביתי בכל עת שרצינו, היום אפשר למצוא את מנגל הפחמים כמעט אך ורק באירועי טבע כמו פיקניק. היום, כאשר אומרים מנגלים לבית, מתכוונים לגריל גז המחובר למערכת הגז המרכזית ומספק לנו תשתית לצליית בשר וירקות בתוך דקות ספורות, ללא מאמץ וללא לכלוך. מנגלים ביתיים מגיעים במגוון רחב של גדלים ועוצמות, ומאפשרים לנו ליהנות מצלייה מדוייקת ומהירה של בשר וירקות, מבלי שיהיה עליכם לחשוב פעמיים על הלכלוך או המאמץ הכרוך בהבערת פחמים.

מערכת גז לכל דבר
מנגל גז הוא אמנם מכשיר משוכלל המספק לנו את כל הפונקציות הנוחות שאנו זקוקים להן, לרבות הבערה בלחיצת כפתור, כיוונון עוצמת החום בסיבוב ווסת, והפסקה מיידית של החום במקרה של חום יתר, אך מאחורי התוצר הסופי עומדת מערכת גז שלמה המיועדת לקחת את זרם הגז ולהפוך אותו למקור אש וחום. מערכת זו כוללת מבער המגיע במגוון צורות וגדלים, ראש מנגל לבלון, צנרת גז, ברז גז, דיזות, אבני חימום וכדומה. כל אלה מיועדים לאפשר לנו לעבור חוויית גריל אותנטית לחלוטין באמצעות מנגל גז.

חיבור הגריל לבלון פרטי
במידה ואינכם מעוניינים או אינכם יכולים לחבר את גריל הגז שלכם למערכת הגז הביתית, או לבלוני הגז המוצבים בכניסה לבניין, תוכלו למצוא אצלנו בלוני גז קטנים לחיבור למנגל ביתי. בנוסף, אנו מציעים ראש מנגל לבלון המאפשר לכם חיבור קל ונוח של המנגל לבלון הגז, וכן אנו מציעים את כל אביזרי הגז ומוצרי הגז הנדרשים לכם על מנת לוודא חיבור בטוח ויעיל של המנגל לבלון הגז, וכדי לתחזק את המערכת, לאתר דליפות ולשלוט בזרימת הגז בכל עת.

כל אביזרי הגז והמוצרים המשלימים
אצלנו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של מוצרים משלימים סביב הנושא של גריל גז, לרבות רשתות, אבני חום, כלי מטבח ייעודיים למנגל, מגש להפשרת בשר וכדומה. מגש להפשרת בשר יכול להגיע כשהוא מותקן כברירת מחדל במנגל, או בנפרד, ואת שתי האפשרויות תוכלו למצוא אצלנו, ולעשות את הבחירה בעזרת הייעוץ של אנשי המקצוע שלנו.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מוצרי גז
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה