מעברים בין בלונים | אביבי חיים בע"מ - עיבוד שבבי בCNC

מעברים בין בלונים

זקוקים לציוד מקצועי למערכות גז? הגעתם למקום הנכון!

מערכות המעבירות גז כמו חמצן, חנקן או חמצן דו חנקני, נדרשות למגוון רחב של תעשיות ומוסדות כגון בתי חולים, מרפאות שיניים ומפעלים תעשייתיים. אם אתם מחפשים ציוד ואביזרים למעברים בין בלונים לסוגים שונים של גזים, יש לכם אפשרות להזמין את האביזרים בחנות און ליין מקצועית הנמצאת כאן באתר. בקטלוג האתר תוכלו לבחור בין סוגים שונים של ברזים ווסתים באיכות גבוהה מאוד העומדים בכל התקנות המחמירות ביותר הבין לאומיות והתקנות של מכון התקנים הישראלי.

מעברים לחמצן במערכות גזים רפואיים

על מנת שמערכות גזים רפואיים יפעלו בצורה בטוחה ויעילה, הן צריכות להיות מחוברות באמצעות אביזרים מתאימים לסוג השימוש שלהם. בבתי חולים וקליניקות פרטיות ברחבי הארץ משתמשים בצינורות וברזים במעברים לחמצן או לחנקן, כאשר כל מערכת בנויה על פי השימוש שלה בפועל. הדרך הטובה ביותר להזמין אביזרים וציוד למערכות גזים רפואיים היא באמצעות הזמנה בהתאמה אישית. התאמה אישית למוצר הנדרש לכם, ניתן לקבל דרך מפעל המייצר את האביזרים באמצעות מכונות מתקדמות וחדישות. כאשר יש צורך לייצר חלקים ומוצרים במידות ייחודיות, מפעל מקצועי ומתקדם יכול לייצר עבורכם את החלקים באמצעות מכונות חריטה אוטומטיות בטכנולוגיית CNC מתקדמת וחדישה.

מעבר לחנקן לתעשיית המזון והמתכת

מלבד התעשיות הרפואיות כמו בתי חולים ומרפאות שיניים, גם תעשיות ייצור המזון ועיבוד מתכת זקוקות למעברים בין בלונים, כאשר השימוש הנפוץ בתעשיות הללו הוא בבלוני חנקן. מעבר לחנקן וברזי מעבר ווסתים איכותיים, תוכלו למצוא בקטלוג המוצרים של חברת אביבי חיים בע"מ, המציעה לכם מגוון רחב של אביזרים וציוד למערכות גזים לתעשייה. החברה פועלת בתחום כבר קרוב ל-3 עשורים ברציפות והיא מחזיקה במפעל מקצועי המייצר מגוון רחב של מוצרים וחלקים לשימוש במערכות מעבר לגזים. צוות החברה מביא איתו ניסיון וידע עצום בתחום והוא יכול לתכנן עבורכם כל חלק או מוצר הנדרש לכם מחומרי גלם שונים, כגון פליז, אלומיניום וברונזה.

מעברים בין בלונים לגזים תעשייתיים

להזמנה של מעברים בין בלונים לשימוש בגזים כגון חנקן וחמצן, צרו קשר עם חברת אביבי חיים בע"מ ובחרו את הציוד והאביזרים הנדרשים לכם. צוות החברה ישמח לספק לכם את החלקים האיכותיים ביותר למערכות הגזים שלכם ולשלוח אותם אליכם עם שירות משלוחים מקצועי.
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה