מקשרים לחמצן | אביבי חיים - עיבוד שבבי בCNC

מקשרים לחמצן

מנהלי תחזוקת ציוד רפואי בבית חולים? צריכים ציוד איכותי למערכות חמצן?

אם אתם נמצאים בתפקיד מפתח בניהול תחזוקה של בית חולים ציבורי או מרכז רפואי פרטי, אתם וודאי נדרשים להחזיק במערכות וציוד באופן קבוע לבלוני חמצן. ייבוא של מקשרים לחמצן וציוד נלווה למערכות חמצן מתבצע על ידי חברות המתמחות בכך ויכולות לספק לכם באופן קבוע את כל האביזרים הנדרשים להקמת מערכת חמצן לחדרי אשפוז ולמטופלים בחדרי ניתוח. בקטלוג האתר, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים ואביזרים למערכות גזים רפואיים כגון חמצן וגז צחוק (חמצן דו חנקני).

מקשר לחמצן למחלקות אשפוז וחדרי ניתוח

אספקת חמצן למאושפזים במחלקות השונות בבית חולים או במרכז רפואי, היא חשובה ביותר. מקשר לחמצן יכול לשמש אתכם לחיבור הצנרת למערכות המותקנות בחדרי האשפוז. הדרך הטובה ביותר להזמין את המקשר לגז חמצן, היא באמצעות הזמנה און ליין דרך הקטלוג באתר. ההזמנה מתבצעת בצורה מהירה ויעילה וניתן לקבל את המוצר עד למרכז הרפואי שלכם תוך טווח זמן יעיל ומהיר. בנוסף לכך, יש לכם אפשרות לבצע הזמנה של כמויות גדולות ולאחסן את המקשרים אצלכם לרגע בוא תידרשו להשתמש בהם עבור המטופלים במקום.

מערכות גזים רפואיים מהיבואן לצרכן

אם אתם מחפשים אביזרים וציוד מקצועי למערכות גזים רפואיים, חברת אביבי חיים בע"מ היא הכתובת עבורכם! החברה מייבאת לישראל מגוון עצום של ציוד למערכות גזים רפואיים ומייצרת באמצעות מכונות CNC חלקים ומוצרים בהתאמה אישית להתקנה במערכות המעבירות גזים. את המוצרים של החברה ניתן למצוא כאן באתר ולהינות מהמחירים הטובים ביותר בשוק, כאשר המחירים המוצעים לכם הם ישירות מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך של צד שלישי. צוות החברה כולל אנשי צוות עם ניסיון של מעל ל-28 שנה בתחום והם ישמחו לסייע לכם בכל הזמנה המתבצעת בחנות און ליין באתר.

מקשרים לחמצן בתקן של מכון התקנים

להזמנה של מקשרים לחמצן וכל האביזרים הנדרשים למערכות הגזים שלכם, כנסו עכשיו לקטלוג המוצרים באתר ובחרו את המוצרים הרלוונטיים אליכם. חברת אביבי חיים בע"מ מזמינה אתכם להצטרף למאות הקליניקות והמרכזים הרפואיים ברחבי הארץ שכבר בחרו במוצרי החברה ומזמינים באופן קבוע מהאתר את הציוד המקצועי והאיכותי ביותר למערכות המשמשות למעבר גזים רפואיים.
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה