עיבוד שבבי בCNC | אביבי חיים בע"מ - עיבוד שבבי

עיבוד שבבי בCNC

מה היתרונות של עיבוד שבבי ואיך הוא יכול לעזור לכם?

אחת משיטות הייצור הנפוצות ביותר במפעלי תעשייה היא שיטת עיבוד שבבי בCNC אשר קיימת כבר עשרות שנים, אך עם שיפור הטכנולוגיה הפכה לאחת השיטות היעילות והמהירות ביותר בתהליכי ייצור. העיבוד השבבי מתבצע באמצעות הסרת עודפי חומרי גלם על מנת ליצור מוצר שלם משורטט ומעוצב בתוכנת מחשב. מכונות ה-CNC הטובות ביותר היום כוללות טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ביצוע מגוון רחב של חריטות אוטומטיות ללא צורך ביד אדם ועם ביצוע מושלם ומדוייק על רמת אלפית המילימטר.

עיבוד שבבי עם מכונות מתקדמות וחדישות

כאשר אתם מזמינים מוצר המיוצר בשיטת עיבוד שבבי, חשוב שתבצעו את ההזמנה ממפעל מקצועי העומד בכל התקנות המחמירות ביותר של ייצור בשיטה זו. ישנם תקנים בין לאומיים וישראלים (של מכון התקנים) המתייחסים לייצור בשיטת העיבוד השבבי והפנייה שלכם צריכה להיות רק לחברה או מפעל העומדים בתקנות הנדרשות. ההזמנה שלכם יכולה להתבצע ב-2 דרכים: שליחת שרטוט של המוצר המותאם לתוכנת מחשב למכונת CNC, או שליחת מוצר לדוגמא לצורך ביצוע מדידות. המפעל המייצר יבחר את חומר הגלם המתאים ביותר למוצר הנדרש לכם ויתחיל בתהליך הייצור באמצעות חריטה במכונת CNC ובשילוב כרסום במידה וזה נדרש.

הזמנת מוצרים וחלקים בייצור CNC

רוצים להזמין מוצרים וחלקים בשיטת העיבוד השבבי? מעוניינים לקבל מחיר שיעמוד בתקציב שלכם? זה הרגע לפנות לאחת החברות המקצועיות ביותר בישראל בתחום העיבוד השבבי - חברת אביבי חיים בע"מ! החברה מחזיקה במפעל ייצור מקצועי מהטובים והמתקדמים בארץ הפועל כבר קרוב ל-30 שנה ומספק מגוון רחב של עבודות ייצור בשיטת העיבוד השבבי. צוות החברה מייבא לישראל את מכונות ה-CNC המתקדמות ביותר בעולם על מנת לספק לכם תהליך ייצור מהיר, מדוייק ובאיכות מעולה לכל מוצר או חלק הנדרש לכם לייצור.

החברה המובילה בישראל בעיבוד שבבי בCNC

למידע נוסף על ייצור מוצרים וחלקים בשיטת עיבוד שבבי בCNC , צרו קשר עכשיו עם חברת אביבי חיים בע"מ והתקדמו לשיטות הייצור היעילות והמשתלמות ביותר הקיימות היום. המפעל של החברה יכול לייצר עבורכם מגוון רחב של מוצרים מחומרי גלם איכותיים במיוחד, העומדים בכל התקנים הנדרשים הבין לאומיים והישראליים.
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה