ציוד לקבלנים | אביבי חיים בע"מ

ציוד לקבלנים

לצערנו הרב, לא פעם אנחנו שומעים על מקרים של רשלנות ותקלות שונות בעת בנייה של מבנים מסוגים שונים. לפעמים רשלנות זו נובעת מעבודה לא טובה של ולא מקצועית של הקבלנים, לפעמים מדובר במצבים בהם הקבלנים מעדיפים לחסוך בעלויות שונות ועל כן, הם משתמשים באביזרים פשוטים וזולים יותר מאשר מה שהם אמורים להשתמש בהם, דבר שכמובן פוגע באיכות הבנייה ועלול לגרום נזק למבנה, בטווח הקצר והארוך.

זו הסיבה שיש לרכוש ציוד לקבלנים אך ורק במקומות מוכרים ומורשים, מקומות שמציעים את הציוד הטוב ביותר, וכמובן הציוד הבטוח ביותר. חשוב לומר ציור לקבלנים מכיל לא מעט חלקים וחומרים, לכן גם חשוב להקפיד שכל דבר יגיע מהאיכות הגבוהה ביותר, שכן אם הקבלן יסתפק רק באביזרים שחלקם עומדים בדרישות, ואחרים לא, הדבר לא ישנה ועלול לגרום נזק למבנה.

דוגמא טובה למקרים של רשלנות אשר הרבה פעמים גורמת גם לאבידות באדם ולא רק ברכוש, זה בנושא של גז לבית. אנחנו שומעים יותר ויותר על מקרים, לצערנו, בהם מכשור הגז הוא לא טוב או שההתקנה היתה רשלנית וזה מוביל לנזקים קשים. זו עוד סיבה מדוע רכישת ציוד לקבלנים בנושא של גז, חייב להתבצע בצורה איכותית, מקצועית ודקדקנית. אף אחד לא רוצה להתעורר בוקר אחד ולגלות שהתרחש פיצוץ גז במבנה שלו. אפשר להניח שאף קבלן גם לא רוצה לקום בבוקר ולגלות שמבנה שהוא היה אחראי על התקנת גז בשטחו, נהרס בגלל ציוד או התקנה לא נכונה.

כשמדובר על ציוד לקבלנים בגז, הכוונה למכלול הרחב, צינורות, בלונים, מקשרים לגז, פיאמה, כל דבר שקשור בצורה כזו או אחרת לנושא. צריך לזכור, לא מדובר במשהו שאם הוא לא תקין, אז הוא פשוט לא יעבוד, אלא מדובר באלמנטים שאם הם לא תקינים, עלול להיגרם נזק משמעותי, החל מדליפת גז ועד שריפה מוחלטת. לכן כל דבר שקשור לרכישת ציוד לקבלנים בנושא של גז, חייב להתבצע באופן איכותי ומסודר, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בבעיה קשה.

לכן אם אתם מחפשים ציוד מתאים, אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו, חיים אביבי, החברה המובילה לשיווק ציוד לגז, כולל מקשרים לגז, פיאמה, ברזים, וסתים ועוד. כל דבר ניתן לרכוש אצלנו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך הטלפון או במייל ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. יש לנו צוות מקצועי שמוכן לעמוד לרשותכם בכל עת. 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה