צינור גומי | אביבי חיים בע"מ

צינור גומי

סוגים שונים של צינור גומי למערכות גז
תשתיות הובלת גז יכולות להתבסס על צינורות נחושת או גומי. השימוש בכל סוג של צינור מבוסס על שיקולים מקצועיים של מידת ההגנה הטבעית לה זוכה הצינור, העמידות הנדרשת של הצינור, סוג הגז המוזרם דרכו, אורך הצינור, מידת הגמישות הנדרשת וכדומה. כל אלה הם שיקולים שעל מתכנני תשתיות גז לקחת בחשבון בבחירת צינור הגז שבו הם יעשו שימוש. תשתיות גז יכולות להיות ברמה ארצית, עירונית, ביתית ואפילו ברמת המכשיר כמו מנגל גז, ובכל תשתית כזאת נזדקק לצינורות ורכיבי תשתית שונים.

גמישות הכרחית של צינור גומי
אם תעיפו מבט מאחורי תנור הגז או הכיריים בביתכם, סביר להניח שתראו צינור גומי שחור המחובר על יציאת הגז בקיר, ומוביל את הגז אל הכיריים והתנור. צינור גומי גמיש הוא פתרון אידיאלי למצבים אלה בעיקר בגלל קלות החיבור שלו. מבחינת עמידות, היתרון הברור והבולט של צינור גומי גמיש הוא הגמישות שלו. כך למשל, כאשר אנו רוצים להזיז את התנור ולנקות מאחוריו, אנו מושכים את התנור החוצה מן הנישה בה הוא ממוקם לצורך הניקיון. אם היה נעשה שימוש בצינור נחושת במקום צינור גומי שחור, הצינור היה נשבר וגורם לדליפת גז. עם צינור גומי אנחנו יכולים להזיז את התנור ללא חשש.

מגוון רחב של חיבורים וצינורות גז
החיבור של צינורות נחושת נעשה בדרך כלל בשתי צורות: באמצעות ריתוך נחושת היוצר חיבור קבוע בין צינורות ורכיבים, או באמצעות רכיבי סגירה מבוססי הברגה. כאשר מדובר בצינורות גומי, החיבור נעשה באמצעות ליפוף קצה הצינור על מחברי שן לצינור גומי גמיש. מחבר השן יוצר אחיזה טובה יותר עם הצינור, על מנת למנוע מצבים של ניתוק פתאומי או ניתוק זוחל לאורך זמן. את המחברים הללו ואת צינורות הגומי תוכלו למצוא אצלנו במגוון גדלים, אורכים וקטרים על פי השימוש והצורך. אם אינכם בטוחים מה זה בדיוק מחברי שן לצינור גומי גמיש, ואתם לא יודעים בדיוק מה אורך הצינור האידיאלי עבורכם, או מה הסוג שאותו אתם צריכים להתקין, אנו נוכל לסייע לכם הן בייעוץ מקצועי שתוכלו לקבל אצלנו, והן בליווי וביצוע ההתקנה על ידי אנשי המקצוע המוסמכים שלנו.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
אביזרים לגז
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה