צינור נחושת מושחל | אביבי חיים בע"מ

צינור נחושת מושחל

כל מתקין גז יודע, שבשביל ליהנות ממערכת גז טובה ובטוחה לבית אי אפשר להשתמש בחוטים וצינורות רגילים, הרי כל המכשור חייב להיות אטום ובטוח על מנת שהגז יעבור בצורה בטוחה, על מנת שהוא לא ידלוף החוצה ויצור דליקה.

זו הסיבה שבשביל להתקין מערכת גז יש להשתמש בצינור נחושת מושחל, מהמערכת אל הבית. שימוש בצינורות אחרים חלשים או קלים יותר, עלול ליצור בעיה. יתרה מזו, יש לוודא שאותו צינור תקין ועמיד כל הזמן, צריך לוודא שהוא מספיק טוב בשביל שנוכל להשתמש בו לאורך זמן. אם מתגלה שיש איזה משהו, אז חייבים להסיר אותו ולהחליף באחר או לחילופין, חייבים להתקין על גביו צינור אחר.

כמובן שכל התקנה של צינור נחושת מושחל חייב להתבצע על ידי איש מקצוע, אי אפשר שכל אחד יבצע זאת, גם לא אם מדובר באיש מקצוע מתחום אחר. מאחר ורק קבלן גז יכול לבדוק האם הוא תקין, האם ניתן לעשות בו שימוש, כיצד מחברים את הכלים והאמצעים השונים, ומה בדיוק יש לעשות. חשוב לומר פה נקודה נוספת, גם את האבחונים והבדיקות שנעשות מעת לעת בשביל לבחון את תקינות המערכת, צריך לבצע איש מקצוע ולא כל אחד יכול לעשות אותה, רצוי לקבל חוות דעת שנייה במידת הצורך.
בשביל לרכוש צינור נחושת מושחל וכל ציוד גז אחר, למשך, טי נחושת להלחמה, ברזים, וסתים ודברים אחרים, יש לבצע את הרכישה במקום מקצועי שמכיר את התחום וניתן לרכוש ציוד טוב ואיכותי. זה לא נכון לרכוש את הציוד בכל מקום, הרי סביר להניח שבחלק גדול מהמקומות הרכוש לא יעמוד בתנאים ובדרישות הנדרשות. לאיכות הציוד יש חשיבות גדולה ביכולת של הציוד להחזיק מעמד, הרי אם נרכוש צינור נחושת מושחל במקום לא מתאים, לא נכון, אנחנו עלולים לשלם על כך מחיר יקר.
נקודה אחרונה שצריך להתייחס אליה, היא מתי עושים את ההתקנה. כאן צריך לוודא עם הקבלן של המקום, מתי זה נכון לעשות זאת, על מנת ששום דבר לא ייהרס ולא ייגרם נזק עוד בטרם המערכת תפעל.

לסיום, אם אתם מחפשים מקום בו אתם יכולים לרכוש ציוד למערכות גז וביניהם גם צינור נחושת מושחל, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אל חיים אביבי אביזרי גז, אצלנו תוכלו למצוא את כל הציוד הנדרש עבורכם. אנחנו יושבים בחולון וזמינים גם באינטרנט ובטלפון לפניות שלכם. 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה