צנרת גז | אביבי חיים בע"מ

צנרת גז

צנרת גז מכל הסוגים
כל מערכת גז מבוססת על הובלת גז ממקור מרכזי כלשהו אל המערכת עצמה. זה יכול להיות התנור במטבח המחובר אל שקע הגז שבקיר, וזה יכול להיות מנגל ביתי המחובר לבלון גז עצמאי. בכל מקרה ומקרה, נדרשת צנרת גז שתוביל את הגז אל המבער שם הופך הגז לאש המיוחלת. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי הצנרת, בהתאמה מלאה לכל סוג של שימוש, לכל סביבה ולכל התנאים. כך למשל, אם אתם מחפשים צינור שיחבר בין שקע הגז בקיר ובין הכיריים, אתם רוצים להתקין צנרת גומי גמישה שתאפשר לכם להזיז את התנור ללא חשש כאשר אתם רוצים לנקות מאחוריו. במקרים אחרים, יהיה צורך בצנרת נחושת או צנרת מסוג אחר.

צנרת המיועדת להשחלה בתעלות מוכנות מראש
אנו מציעים סוגים שונים של צנרת גז, לרבות צנרת מושחלת. צנרת זו היא צנרת המיועדת להיפרש בתוך תעלות מוכנות מראש. במבנים רבים ישנה הכנה מראש לכל סוגי הצנרת, לרבות צנרת חשמל, מים וגז. כאשר ישנה תקלה ויש צורך להחליף את הצנרת, אפשר לשלוף את הצנרת הישנה מן התעלות, ובמקומה להתקין צנרת מושחלת חדשה בתוך אותן תעלות, במקום להוביל צנרת מתועלת שתעבור על הקירות בצורה לא אסתטית.

תיעול צנרת על פני קווי מתאר
לחילופין, במקרים בהם לא קיימות תעלות השחלה מוכנות מראש, תוכלו להתקין צנרת מתועלת שזו היא צנרת אותה מתעלים על פי קווי המתאר של השטח בו אמורה לעבור הצנרת. ההבדלים בין שני סוגי הצנרת יכולים להיות שונים ומגוונים, והם יכולים להישען על צנרת גומי או צנרת נחושת על פי הצורך. השיקול באיזה סוג צנרת יש לעשות שימוש הוא שיקול מקצועי הצריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומורשים, אם כי תמיד תוכלו להציג בפני אנשי המקצוע את הדרישות שלכם בנושא האסתטי.

ייעוץ וביצוע מקצועיים
אנו מציעים לכם את כל סוגי הצנרת הקיימים, ומאפשרים לכם להיעזר באנשי המקצוע שלנו הן בתכנון, ובבחירת הצנרת המתאימה, והן בביצוע ההתקנה של הצנרת, בין שההתקנה הנדרשת היא התקנה פשוטה בבית, או התקנה מורכבת במפעל או מוסד גדול. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
זוית נחושת
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה