צנרת PVC | אביבי חיים בע"מ - עיבוד שבבי בCNC

צנרת PVC

מחפשים צינורות גומי איכותיים? הגעתם למקום הנכון!

אם אתם מנהלים חברה לשיווק גז בישול וחימום ומחפשים ספק קבוע, יש לכם כתובת אחת קבועה - חברת אביבי חיים בע"מ! החברה מייבאת לישראל צנרת PVC איכותית המשמשת למעברי גזים לבתים ולבתי עסק ומספקת את כל הציוד הנלווה והמשלים למערכות למעבר גזים. החברה פועלת בתחום כבר קרוב ל-30 שנה ונחשבת לאחת החברות הותיקות ביותר בישראל בתחום הייבוא והייצור של מערכות גז. מוצרי החברה זמינים עבורכם בקטלוג האתר במחירים נוחים ומשתלמים מהיבואן ישירות לצרכן, כאשר החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים הכוללים מקשרי גז וברזי גז, ווסתים וברנרים לאנשי מקצוע מתחום האינסטלציה והגז.

צנרת פי וי סי העומדת בתקן הישראלי

בכדי שצנרת פי וי סי תשמש אתכם למגוון עבודות הקשורות למעברי גז, היא צריכה לעמוד בתקנות מחמירות ביותר של מכון התקנים הישראלי. צנרת העשויה מחומר פי וי סי מגיעה בדרך כלל בצבע שחור והיא נדרשת לעבור בדיקות איכות ותקינות על מנת שתשמש למעברי גז בישול בבתים ובבתי עסק. בנוסף לכך, תוכלו להשתמש גם בצנרת ללחץ גבוה היכולה לשמש גם כן למעבר גזים ולהזמין את כמות הצינורות הנדרשת לכם דרך קטלוג האתר.

המחיר הטוב ביותר לצינורות ללחץ גבוה

מחפשים מחיר משתלם לצינורות ללחץ גבוה? מעוניינים לדעת את המחירים על פי מטר? זה הזמן להיכנס לקטלוג המוצרים הנמצא כאן באתר ולבחור את צינורות הפי וי סי הנדרשים לכם. ההזמנה יכולה להתבצע בכל סדר גודל עם מוצרים נלווים באיכות גבוהה כמו ווסתים, ברזי מעבר וברזים מהירים כאשר כל המוצרים עוברים בדיקות איכות ותקינות קפדניות במיוחד, על מנת לוודא כי אתם מקבלים את המוצר הטוב ביותר אשר יספק ללקוחות שלכם בטיחות מלאה בכל שימוש בגז בישול או גז לחימום הבית.

הזמנה און ליין של צנרת PVC

למידע נוסף על צנרת PVC איכותית עם תו תקן ישראלי, צרו קשר עכשיו עם חברת אביבי חיים בע"מ ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לתחום העבודה שלכם. צוות החברה ישמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ויעיל לבחירת הצינורות והאביזרים הנדרשים לכם ולשלוח אליכם עד לבית העסק את כל המוצרים שבחרתם מהקטלוג של האתר.
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה