ברז חיבור מהיר | אביבי חיים בע"מ

ברז חיבור מהיר

בלא מעט בתים בישראל יש מה שנקרא חיבור מהיר לצינור גז. המשמעות של חיבור זה, שניתן להשתמש באמצעות בגרילים ומכשירי גז ניידים לצרכים שונים, כמו כן ניתן להשתמש בחיבור שכזה במערכות גז רגילות אשר משמשות תנורים ביתיים.

חיבור מהיר לצינור גז מתבצע, בין היתר באמצעות ברז מיוחד עם חיבור שסתום לניתוק וחיבור מהיר, מדובר בחיבור שמגיע ביחידה אחת, בצורה כזו ניתן לחבר ולנתן אותו בצורה מהירה מהברז מבלי שנדרש להפעיל הרבה כוח או להשתמש באביזרים מיוחדים לשם כך. חיבור שכזה מתאים לבתים בהם יש ילדים או אנשים מבוגרים, וכך ניתן להסיר את החיבור בצורה פשוט בסיום הפעולה ולא להשאיר את הברז במקום.

חיבור מהיר לצינור גז מתבצע בפועל על ידי טכנאי גז מקצועי אשר מוסמך לבצע את העבודה. הוא עושה זאת באמצעות בדיקה מקיפה של המקום ואופי החיבור הנדרש בשביל שיהיה ניתן להשתמש בצורה אופטימאלית בברז. ברז חיבור מהיר חייב, מן הסתם להיות בטוח ומאובטח על מנת שלא יגרם נזק, לא למערכת ולא לברז עצמו. כמובן שהצינור אמור להיות חזק גם כן, עשוי נחושת ומתכת עבה בשביל שהגז יוכל לעבור דרכו בצורה טובה ולא לדלוף החוצה.

נקודה נוספת שצריך לציין, ברז חיבור מהיר לצינור גז, צריך להיות מותקן במקומות בהם ילדים או אנשים שאינם מכירים את הנושא של הבטיחות בגז, לא יוכלו להתקרב אליו, אחרת אנחנו עלולים לגלות שהם פותחים או סוגרים את הברז בצורה לא בטוחה, מה שכמובן עלול לגרום נזק משמעותי למערכת מחד ומאידך זה עלול לגרום נזק רציני יותר למבנה, אם לא שומרים על הבטיחות שלו.

ברז חיבור מהיר, ניתן לרכוש בחנויות מתאימות אשר מוכרות ציוד לקבלני גז. חנויות אלו מעסיקות אנשי מקצוע שמתמחים בתחום ומוכרות ציוד מקצועי ואיכותי של החברות הטובות ביותר. חשוב שהברז יהיה באמת של חברה מוכרת ומנוסה, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שהציוד אכן יהיה איכותי, ויחזיק מעמד זמן רב. מן הסתם, עליו לעמוד בתקנים הנדרשים בנושא.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל אביבי חיים, החברה המובילה בישראל לשיווק ציוד גז ובפרט ברז חיבור מהיר וציוד נוסף. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. ניתן לפנות בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@havivi.co.il

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה