ציוד לטכנאים | אביבי חיים אביזרי גז בע"מ

ציוד לטכנאים

תחום הציוד המקצועי בישראל הוא תחום רגיש ויש מעט מאוד חברות שבאמת מתמחות בציוד לטכנאים – אחת הבולטות בהן היא חברת אביבי חיים בע"מ, והיא מתמחה בעיקר בתחום מערכות הגז. עבור העוסקים בתחום זה בישראל (טכנאי גז, מתקיני גז, יצרני ציוד רפואי ועוד) מהווה אביבי חיים בע"מ מקור בלום של ידע וסוג של זרוע אסטרטגית שיודעת לספק מענה מקצועי לאורך כל הקשת.

מווסת גז מתקדם ועד לצינור גומי שחור
הסיפור של אביבי חיים בע"מ יצא לדרך בשנת ,1994 לא כחברה שמתמחה בציוד לטכנאים אלא כמפעל מתקדם לעיבוד שבבי. היכולת הטכנולוגית הגבוהה שהמפעל הפגין הפכה אותו מהר מאוד לאחד היצרנים המובילים בתחום אביזרי הנחושת והגז, ועד מהרה רכש המפעל ידע נדיר בתחום. השנים חלפו וליבת הפעילות של אביבי חיים המשיכה (ועודנה ממשיכה) להיות בתחום הייצור. אבל בשלב מסוים נוספו לה זרועות יבוא, שיווק, ייעוץ וביצוע פרויקטים. 

לצד המפעל נפתחה חנות, שבתחילה שיווקה בעיקר את התוצרת של המפעל. מאחר והתוצרת נחשבה לאיכותית מסוגה בישראל, התחילו לפקוד את חנות המפעל רבים מהעוסקים במלאכה – טכנאים, מתקינים, מתכננים, מהנדסים ועוד. ואם הלקוחות ממילא מגיעים אליך למה שלא נעלה כיתה?

זה בדיוק מה שעשתה אביבי חיים, ועד מהרה החלה לייבא מוצרים, היצע החנות התרחב והיא הפכה לסוג של one stop shop לאביזרי מערכות גז שמספקת את כל הציוד לטכנאים שצריך בתחום. זה יכול להתחיל בצינור גומי שחור, לעבור לסלילים לגז ולהמשיך בווסתים מתקדמים, אביזרי הלחמה ומערכות גז מתוחכמות לענפי התעשייה והמסעדנות.

ידע הוא כוח
הפופולריות של אביבי חיים בקרב העוסקים בתחום לא נובעת רק מהמוצרים המעולים או מההיצע המושלם של ציוד לטכנאים. אביזרי הלחמה אפשר לקנות בכל מקום, אבל פידבק מקצועי ייחודי כמו שמקבלים באביבי לא תקבלו בשום מקום אחר. ידע הוא כוח ולפידבק המקצועי הזה יש ערך מוסף עצום, והקהילה המקצועית של התחום מבינה היטב את המשמעות של הערך המוסף הזה.
 
 

רח' הסתת 22 א.ת חולון

חיים אביבי בע"מ

טלפון: 0722-575-360 

פקס: 03-5593789

avivih@bezeqint.net

* המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

המע"מ יחושב במועד ההזמנה